Bal Sportowca na Stadionie Narodowym!

Uroczyste wręczenie medali oraz Bal Sportowca, kulminacyjne wieczorne wydarzenie XXVI Ogólnopolskiej Letniej Spartakiady Prawników, odbędzie się w wyjątkowym miejscu – na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Uczestnikom XXVI Ogólnopolskiej Letniej Spartakiady Prawników obok sportowej rywalizacji towarzyszyć będą liczne wydarzenia o charakterze integracyjnym. Kulminacyjnym wieczornym wydarzeniem będzie Bal sportowca zaplanowany na piątek 11 września br. Bal odbędzie się w miejscu wyjątkowym, doskonale wpisującym się w charakter Spartakiady – na Stadionie Narodowym. To miejsce godne zwycięzców prawniczych zmagań sportowych – mówi Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego, Dziekan Rady Izby warszawskiej Włodzimierz Chróścik. – Jesteśmy przekonani, że dla naszych gości z całej Polski i z zagranicy gala w tak prestiżowym obiekcie będzie dodatkową atrakcją.

Warto podkreślić, że Bal będzie miał również wymiar charytatywny – podczas wieczoru odbędzie się aukcja charytatywna, z której dochód zostanie przekazany Fundacji „Między Niebem a Ziemią”.

Fot. Stadion Narodowy w Warszawie